Obsługa zdalna petentów

 

Bezpośrednia obsługa petentów
w Zespole Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
zawieszona do odwołania

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusa, stosując się do zaleceń służb sanitarnych, aby minimalizować bezpośrednie kontakty międzyludzkie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców - Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie będzie obsługiwać petentów zdalnie - telefonicznie pod nr tel. 34 3539 289 i drogą komunikacji elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. od dnia 16.03.2020 r. aż do odwołania.

W przypadku konieczności pozostawienia w szkole dokumentów prosimy o użycie dzwonka i zaczekanie na osobę, która je odbierze. Prosimy o niewchodzenie na teren budynku szkoły!

 

Kanały edukacyjne

kanaly edukacyjne

Ważne! Nauczanie zdalne - do 10 kwietnia!

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, nauczanie zdalne zostaje przedłużone do 10 kwietnia 2020 r. (z możliwością przedłużenia na podstawie regulacji prawnych). Szczegóły:
https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

ZMIANA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY

Od dnia 16.03.2020 r. sekretariat Zespołu Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie pracuje w trybie wewnętrznym. Oznacza to, iż nastąpią ograniczenia w bezpośrednim załatwianiu spraw. Drzwi do budynków szkoły BĘDĄ ZAMKNIĘTE, a kontakt ze szkołą możliwy będzie poprzez skrzynkę e-mailową, telefonicznie lub przez e-dziennik.

Numer telefonu: 34 3539 289

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podkategorie