Bezpieczni na drodze i w sieci

W dniu 14.09.2018, odbyły się w naszej szkole spotkania dla uczniów z przedstawicielem Policji, mł.asp. Michałem Sklarczykiem. W spotkaniach wzięli udział uczniowie wszystkich klas oraz dzieci z przedszkola.

Dla najmłodszych odbyło się spotkanie, na którym omówiono kwestię bezpieczeństwa w poruszaniu się po drodze oraz bezpiecznej jazdy samochodem (obowiązek stosowania fotelików samochodowych).

Dla starszych uczniów zrealizowano zajęcia, na których mogli poznać/ przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

W tym roku szkolnym planowane są kolejne spotkania z przedstawicielami Policji, które są kontynuacją zeszłorocznej owocnej współpracy. Mamy nadzieję, że podejmowane działania skłonią uczniów do refleksji i wdrożenia w swoim życiu zasad bezpieczeństwa, pozwalających uniknąć wypadków na drogach, a także doświadczania „Cyberprzemocy”.