Wrzesień w grupie 4, 5-latków i 6-latków

"Wrzesień" - Karasiewicz G.
 Mija ciepłe lato,
 wkrótce przyjdzie jesień,
 zbudził się o świcie,
 niespokojny wrzesień.

Tyle pracy w koło
 czy wykonać zdołam?
 Najpierw pootwieram
 drzwi we wszystkich szkołach.

Przyjdą do szkół dzieci
 calutką gromadką
 o słonecznym lecie będą opowiadać.

3 września rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny. Jak co roku w tym dniu przedszkolaki uczestniczyły wspólnie z uczniami naszej szkoły w uroczystej akademii.

W pierwszym tygodniu września przedszkolaki poznawały przedszkole, integrowały się z nowymi kolegami i koleżankami, poznawały zasady bezpieczeństwa i tworzyły kodeks grupy.

W kolejnym tygodniu dzieci spotkały się z policjantem, który przypomniał im zasady bezpiecznego zachowania się w przedszkolu i w domu, a także zasady bezpieczeństwa w drodze do i z przedszkola.

We wrześniu nadchodzi też wspaniały dzień kiedy przedszkolaki witają panią Jesień. Pani Jesień nie zapomniała o naszych dzieciach i jak co roku przyszła z koszem pełnym darów.   Korzystając z pięknej pogody przedszkolaki codziennie wybierały się na spacery podczas, których obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, zbierały kolorowe liście i dary pani Jesieni.

Jedną z wielu wrześniowych atrakcji było też „Święto Pieczonego Ziemniaka”. W tym dniu głównym bohaterem był ziemniak: dzieci uczestniczyły w poszukiwaniu ziemniaków, zawodach sportowych, a największa atrakcją była degustacja ziemniaków pieczonych w ognisku.

Wych. Ewelina W. i Irena B.

Zebranie organizacyjne Rodziców 6-cio latków

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci 6 letnich na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 31.08.2018r. o godz. 18.00 w przedszkolu.

Zebranie organizacyjne Rodziców przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci 3, 4 i 5 letnich na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 31.08.2018 r. o godz. 18.00 w przedszkolu.

Informacja dla rodziców dzieci 5 – letnich i 6 - letnich

Podręczniki „Plac zabaw” wyd. WSiP zostały już zamówione. Prosimy nie kupować indywidualnie. Rodzice kupują tylko podręczniki do religii.