Bal karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to wesoły czas przepełniony muzyką i zabawą, w którym odbywają się bale przebierańców. Bal karnawałowy jest dla dzieci wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, dostarcza im wiele radości i przeżyć. W ostatni dzień karnawału nasze przedszkolaki przyszły do przedszkola pięknie przebrane za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych spotkać można było wróżki, królewny, baletnice, rycerzy, policjantów, smoki i wiele innych bajkowych postaci. Podczas balu wszystkie dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce przygotowanej specjalnie dla nich. Na sali podczas pląsów i tańców robiło się bardzo kolorowo.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Ewelina W.