Konkurs na gazetkę o Prawach Dziecka

W dniach od 17.11.2017 i 20.11 2017, realizowane były w naszej szkole zajęcia na temat Konwencji Praw Dziecka w związku z przypadającą rocznicą jej uchwalenia. Wychowawcy otrzymali prezentację, z którą mogli zapoznać swoich wychowanków w czasie zajęć z wychowawcą. Psycholog szkolny przeprowadziła zajęcia poświęcone tej tematyce w klasach Gimnazjum oraz w przedszkolu.

Ogłoszono konkurs szkolny, w którym wzięły udział klasy od IV szkoły podstawowej do III klasy Gimnazjum. Zadaniem klas było opracowanie najciekawszej gazetki klasowej poświęconej prawom i obowiązkom uczniów.

Konkurs rozstrzygnięto 24.11.2017, kiedy komisja wyłoniła zwycięzców.

I miejsce – gazetka opracowana przez klasę VII SP

II miejsce – gazetka opracowana przez klasę IVb SP

III miejsce – gazetka opracowana przez klasę II Gimnazjum

Wszystkie trzy wyróżnione klasy otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy dodatkowo nagrody, które wręczono w czasie apelu szkolnego.