Bal karnawałowy

Karnawał to wesoły czas przepełniony muzyką i zabawą, w którym odbywają się bale przebierańców. Bal karnawałowy jest dla dzieci wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, dostarcza im wiele radości i przeżyć. W poniedziałek 12.02.2018 w godzinach popołudniowych do szkoły w pięknych balowych strojach przybyli uczniowie klas 1, 2 i 3. Natomiast we wtorek 13.02 dzieci z grupy „Żabek” i „Motylków” przyszły do przedszkola pięknie przebrane. Na balach można było spotkać bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów i wiele innych barwnych postaci.

Podczas balów wszystkie dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce przygotowanej specjalnie dla nich. Na sali podczas pląsów i tańców robiło się bardzo kolorowo.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku dla dzieci.

Ewelina W.